User:Kizlikzaridikimi

From HackerspaceWiki
Jump to: navigation, search

Kızlık zarı dikimi günümüzdeki en sosyolojik medikal cerrahi operasyondur. Kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi olarak iki şekilde yapılabilir. Kalıcı işlemlerin amacı ileriye yönelik cinsel ilişkide kanamanın sağlanması, geçici işlemlerde ise yakın zamanda planlanan cinsel birleşmenin olmasıdır.


Şişli Med Kadın Sağlığı Kızlık Zarı Dikimi Yeni Yardımcı Teknikler :

C vitamininin (askorbik asit) dokuların hızlı birleşmesindeki etkisi kanıtlanmıştır.

Özellikle yanık ve travmatik deri açılmaları sonrasında hastalara yoğun c vitamini yani askorbik asit takviyeleri yapılmaktadır. Merkezimizde, özellikle kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonları sonrasında, birleştirilen alanların, hızlı bir şekilde kaynaması yani hücre üretmesi için hastalarımıza C Vitamini takviyesi uygulamaktayız.

Genetik araştırmalar ve bu konuda bilimsel teknolojiler hızla ilerliyor, günümüzde belki hayal olan ama, literatüre girmiş çalışmalar da mevcut.

Yukarıda yayınladığımız Cumhuriyet Gazetesi'ne ait olan haberde, vajina üretilmesi, gelecekte, sadece hymen yani kızlık zarı üretilmesi imkanının da olduğunu açıkça göstermektedir.

Bir gün bu gerçekleşirse, biz de ilk olarak uygulayan ekip olacağız.

Fakat şu anda, kızlık zarı dikimi yani hymenoplasti amacıyla üretilmesede, bize fayda sağlayacak, güvenliği kanıtlanmış, tüm medikal teknolojileri kullanmaktayız.


İnsizyonlarda yani kesilerde gerekiyorsa "Lazer" Geniş ve sarkmış vajinal yapılarda sıkılaştırma için "Lazer" Medikal Ozon ile hızlı yara iyileşmesi Tecrübe ile gelişmiş cerrahi teknikler

Personal tools